Vinç kiralama hizmetleri sırasında çekilen eklenen bir kaç resim. Resimler zaman zaman değişecek ve güncellenecektir. Yılmazlar Vinç Kiralama olarak vinçli kamyon ve vinçli araçlarımızda profesyonel G sınıgı ehliyetli Vinç operatörleri çalıştırılmaktadır. Kamyonlu Vinçlerimizde ağırlık 200 Tona kadar çıkmaktadır. 200 Tonluk Kiralık Vinç hizmeti için doğru adrestesiniz. Kiraladığımız diğer vinç çeşitlerinden biride kiralık sepetli vinçlerdir. en küçük işletmeden en büyük işletmeye kadar bir çok firmanın bir çok alanda kiraladığı mobil sepetli vinçler de deneyimli vinç operatörleriyle çalışılmaktadır. En hassas noktalara en güvenli şekilde ulaşımı sağlayan vinç operatörlerimizle birlikte bütün vinçlerimize yapılan periyodik vinç bakımlarıdır. Önce iş güvenliğine önem vermekte olan Yılmazlar Vinç Kiralama servisinde araç hidrolik bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. En iyi vinç imalatçılarıyla birlikte çalışan firmamız sektörde gelişimi ve yenilikleri devamlı olarak takip etmektedir.


Kiralık Sepetli Vinç
hizmetinde yer alan mobil vinçlerimizde ki maksimum ulaşım mesaffesi 70 metre olup, 70 metreye kadar ulaşabilen kiralık sepetli vinç hizmeti vermekteyiz. Vinçli Klima montajı ve afiş asma gibi bir çok işleriniz kolaylıkla yapılmaktadır.Hizmet verdiğimiz bölgeler arasında, sefaköy, halkalı gümrük, başakşehir, ikitelli, hadımköy, kıraç, büyükçekmece, beylikdüzü, zekeriyaköy, çorlu, silvri, çatalca, gürpınar, kavaklı, yakuplu vs. vs.
 
Araç parkımız zaman içerisinde güncellenecektir. Sepetli vinçler, hidrolik vinçlerimizi de araç parkı içerisinde görmek mümkün olacaktır. Hizmet bölgelerimiz haricinde istanbul içi yahut istanbul dışı için, bizimle irtibat kurabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.